• E4a8bbf9a21c010345a7ff7841816b87 XL

  Mesazhi i Bleros

  Ka pak orë që Blero ka postuar këtë foto në Instagram. Read More
 • Bb75311dceccaf90d39eef78a684fa53 XL

  E thërrasin Lule

  Është njëra prej prezentueseve më seksi të ekranit, dhe si e tillë pëlqehet shumë nga meshkujt. Read More
 • 8ce2ce0faa07e04caba21b1996cf60ac XL

  Fazliu: 100 persona nga Zona e Llapit janë përjashtuar nga listat

  Kryetari i veteranëve të UÇK-së pranë zyrës së kryeministrit Faik Fazliu ka thënë se 100 persona që kanë fituar statusin e veteranit ose invalidit të UÇK-së në listat e para Read More
 • 3c1725ae4d54611b1570c7f82f4fbf41 XL

  Godet stjuardesën për sandviç, aeroplani mbërrin me vonesë në Prishtinë

  Nuk ka përfunduar në kohën e paraparë fluturimi i aeroplanit "EasyJet" prej Gjenevës për në Prishtinë. Kjo për arsye se një prej udhëtarëve kosovarë ka shkaktuar një incident në bordin Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Aktual

Rekomanduara

Shkarko App per Android apo iPhone dhe Informohu me lete me lajmet e fundit në Politik, Sport, ThasheTheme VIP, Muzik dhe Humor Shqip.
shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

Magazina - Lifestyle

 • Mesazhi i Bleros Mesazhi i Bleros Ka pak orë që Blero ka postuar këtë foto në Instagram.
 • E thërrasin Lule E thërrasin Lule Është njëra prej prezentueseve më seksi të ekranit, dhe si e tillë pëlqehet shumë nga meshkujt.
 • Një tjetër befasi, Dafi dhe Meda bashkë Një tjetër befasi, Dafi dhe Meda bashkë Duket se një duet tjetër shumë inetersant po vjen.
 • Tuna ka një selam Tuna ka një selam Kohëve të fundit Tuna është bërë objekt i shumë spekulimeve, se i dashuri i saj Cozman e kishte rrahur dhe…
 • Era high me Kastro Zizon Era high me Kastro Zizon Janë dy prej artistëve më të diskutuar për stilin e tyre. Së fundi ata vijnë së bashku me një fotografi.
 • Engjulli Miriam Cani Engjulli Miriam Cani Këngëtarja simpatike e cila këtë vit është e angazhuar edhe në jurinë e 'X Factor', Miriam Cani vazhdon të na…

Artikujt e preferuar Në kete jave

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare