Na ndiqni në

Subscribe in a reader Facebook Page Google+ page Follow me
Çifti bën 25 minuta seks në plazh (video)
Last Updated on Jul 23 2014

Çifti bën 25 minuta seks në plazh (video)

Një çift në Florida ka shterur pasionin e tij në mes të plazhit në pikë të ditës të rrethuar nga njerëz të tjerë, mes të cilëve kishte edhe fëmijë.
Rreziqet e fshehta në ajër
Last Updated on Jul 23 2014

Rreziqet e fshehta në ajër

Me fillimin e verës, dhe me ardhjen e motit të nxehtë, shumë prej nesh tashmë janë duke përjetuar një nga më të këqija më të mëdha që mund të ndodhin gjatë kësaj periudhe - mushkonjat. Edhe pse kafshimet e tyre janë tejet të...
Gjykata Kushtetuese pezullon zgjedhjen e  Mustafës për kryetar të Kuvendit
Last Updated on Jul 23 2014

Gjykata Kushtetuese pezullon zgjedhjen e Mustafës për kryetar...

Të mërkurën, më 23 korrik 2014, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi rastin KO119/14, të parashtruar nga Xhavit Haliti dhe 29 deputetë tjerë të Kuvendit të Republikës së Kosovës.
Ermali mbulohet me pare
Last Updated on Jul 23 2014

Ermali mbulohet me pare

Sezona e verës është koha kur këngëtarët fitojnë shuma të majme të hollash. Axhenda e tyre është e mbushur me mbrëmje, koncerte e dasma të ndryshme.
Këshilltari i Pacollit paralajmëron një njohje të re për Kosovën
Last Updated on Jul 23 2014

Këshilltari i Pacollit paralajmëron një njohje të re për...

Jetlir Zyberaj, këshilltari i liderit të AKR-së Behxhet Pacollit ,nëpërmjet një postimi në Facebook ka paralajmruar një njohje të re për shtetin e Kosovës,ku sipas tij, një shtet i rëndësishëm afrikan veçse ka marrë vendimin për...
Hide Main content block
Wednesday, Jul 23 2014 0 comment
Gjykata Kushtetuese pezullon

Të mërkurën, më 23 korrik 2014, Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës shqyrtoi

Wednesday, Jul 23 2014 0 comment
Ermali mbulohet me pare

Sezona e verës është koha kur këngëtarët fitojnë shuma të majme të hollash. Axhenda e

Wednesday, Jul 23 2014 0 comment
Zyrtarizohet Rodriguez te Reali

Në orën 14:02 me atë shqiptare erdhi dhe zyrtarizimi, është ora dhe minuta në të cilën

Wednesday, Jul 23 2014 0 comment
Gruja tek familja e saj

Si duket ata janë ende fillim, dhe se gruaja kërkon të shkoj te nëna e saj.

  • Te Rekomanduara
  • Komente

Gruja tek familja e saj

Si duket ata janë ende fillim, dhe se gruaja kërkon të shkoj te nëna e saj.

Read more

Djaloshi dhe vëllai i vogël

Si duket jo të gjith ja kanë xhelozin vëllezërve të tyre më të vogël.

Read more

Mjeku Matrapaz

Si fitojë mjekët tanë, dhe si i marrin të hollat e tyre.

Read more

Dëshiron ta zhduk videon

Ai quhet Kim Joung-un, por mundohet që videon ta tërheq videon nga youtube.

Read more

Tefterin e hajvanatit

I nxuri duke e grabitur në oborrin e tij.

Read more

Përsëri këngon Bob Marley

Në sezonin e kaluar të dhe The Voice morri pjesë  Mitchell Brunings, i cili i ngjanë Bob

Read more

Huni i gardhit

Ata janë në oborr dhe pa pritur ju vjen një fqinj dhe i pyet se qka janë duke bërë.

Read more

E la i dashuri nga kilet e

Si duket nga inati mund të ja dalim gjithqka.

Read more

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës