10minuta lajme shqip blue1


Super User

Postuar nga Admin

Website URL: http://10minuta.com

Radio Marimanga

14 Apr 2014

Dëgjo Radio Marimanga Live me përfaqësi në Danimarkë. Radio Marimanga transmeton nga Fribourg përmes internetit 24orë. Transmetimet janë te shumëllojshme duke përfshire adhuruesit e te gjitha trevave shqiptare nga gjithë bota.

AlbaRadio

14 Apr 2014

Dëgjo AlbaRadio Live me përfaqësi në Zvicër Dietlikon - Zürich. AlbaRadio transmeton qe nga viti 2005, pjesa më e madhe e dëgjueshmërisë janë bashkatdhetarët që jetojnë në vende të ndryshme te Evropës.

Horoskopi Javor

11 Dec 2013

12.03 deri 18.03.2018

 

horoskopi ditor sot javor dashiDashi
Periudha - 21.03 deri 20.04

Ju nuk duhet që të mbylleni në vetvete gjatë kësaj jave. Edhe pse kjo nuk është e lehtë, ju mund të të bëni diqka në lidhje me këtë. Hedhni gjithqka mbrapa krahëve dhe dilni e argëtohuni me miqtë tuaj.

 

 

horoskopi ditor sot javor demiDemi
Periudha - 21.04 deri 21.05

Ju duhet të kujdeseni që gjatë kësaj jave mardhënia juaj të mos kthehet në rutinë. Bëni diqka kundër mërzisë dhe sjellni një freski të re dhe gjallëruese mardhënies tuaj. Ju duhet të tregoheni më të kuptueshëm, më spontan dhe më të guximshëm për të provuar gjëra të reja.

 

 

horoskopi ditor sot javor binjaketBinjakët
Periudha - 22.05 deri 21.06

Ju nuk besoni se keni shumë admirues nga gjinija e kundërt, por duhet të leni një derë hapur dhe për ta. Përse jeni kaq të turpshëm? A është kjo se ju nuk mund të merrni një vendim të drejtë? Besoni gjatë kësaj jave dhe shikoni se cfarë lajmi do të keni në lidhje me këtë.

 

 

horoskopi ditor sot javor gaforrjaGaforrja
Periudha - 22.06 deri 22.07

Gjatë kësaj jave nuk do të keni shumë vështirësi në jetën e përditshme. Ju merrni shumë komplimente nga kullon edhe një paqe e brendshme dhe e cila do të ketë një efekt shumë pozitiv në lidhje me njerëzit e tjerë.

 

 

horoskopi ditor sot javor luaniLuani
Periudha - 23.07 deri 23.08

Ju nuk duhet të kundërshtoni komfortin e jetës por ta shijoni atë. Por mos harroni se gjatë kësaj jave ju mund ti shijoni këto gjëra të bukura me partnerin dhe ju do të shihni se sa mirnjohës do të jetë ai për këtë.

 

 

horoskopi ditor sot javor virgjereshaVirgjëresha
Periudha - 24.08 deri 23.09

Ndonjëherë mund të ndodhë që gjëra të vogla të kthehen në një problem të vërtetë. Për partnerët tuaj kjo mund të çojë në telashe por ju shpejt do ta rregulloni përsëri.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshorjaPeshorja
Periudha - 24.09 deri 23.10

Ju mund të përjetoni fishekzjarre emocionale gjatë kësaj jave brenda mundësive tuaja. Ju do të takoni një njeri i cili do të bëjë që të ju vlojë gjaku dhe do të përjetoni ditë dhe netë plot pasion.

 

 

horoskopi ditor sot javor akrepiAkrepi
Periudha - 24.10 deri 22.11

Ju do të keni një fuqi të vërtetë dhe energji gjatë kësaj jave. Ndani kohë për partnerin dhe shpenzoni atë duke u argëtuar dhe kënaqur. Ju duhet të bëni disa gjera të vogla dhe me siguri do të fitoni shumë.

 

 

horoskopi ditor sot javor shigjetariShigjetari
Periudha - 23.11 deri 21.12

Ju keni një ide shumë të saktë sa i përket dashurisë së vërtetë dhe e dini mirë. Prandaj është e përshtatshme që gjatë kësaj jave më në fund, ti besoni partnerit tuaj plotësisht. Flisni me të në lidhje me dëshirat tuaja në fushën erotike dhe përjetoni gjithashtu me gjithë zemër ato. Ju do të shihni se do të kënaqeni shumë.

 

 

horoskopi ditor sot javor bricjapiBricjapi
Periudha - 22.12 deri 20.01

Gjatë kësaj jave duhet ti kushtoni më shumë vëmendje mardhënies tuaj në mënyrë që ajo të mos kthehet në rutinë. Që të keni një epsh dhe pasion të vërtetë duhet të bëheni më shumë aktiv. Ju thjeshtë mund të planifikoni një mbrëmje të këndshme së bashku dhe ta befasoni partnerin.

 

 

horoskopi ditor sot javor ujoriUjori
Periudha - 21.01 deri 19.02

Ju tregoni shumë kuptim në veprimet tuaja dhe cdo gjë është çështje rutine. Ju thjeshtë nuk vëni theksin në emocione të forta dhe pasione por mbani mend se gjatë kësaj jave dashuria mund të trokasë për ju.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshqitPeshqit
Periudha - 20.02 deri 20.03

Ju vuani pak nga fakti se mardhënia juaj ka momente tensioni dhe surprizat janë zhdukur. Por në vend që të ankoheni ju duhet që gjatë kësaj jave të bëni diqka në lidhje me këtë. Bashkoni forcat dhe sillni një freski të re në mardhënie.

Radio Mergimi

16 Oct 2013

Dëgjo Radio Mergimi Live nga Studio Qëndrore Oyonnax në Francë, online transmetim 24 orë me programe të ndryshme. Radio Mergimi një ndër Radiot më të preferuarat në Diasporë.

Radio Tirana

15 Oct 2013

Dëgjo Radio Tirana live nga Shqipëria. Transmetime të temave të ndryshme nga Shqipëria. Radio Tirana transmeton 24 orë dhe është një Radio që transmeton shumë vite më pare.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android