10minuta lajme shqip blue1


Super User

Postuar nga Admin

Website URL: http://10minuta.com

Radio Marimanga

14 Apr 2014

Dëgjo Radio Marimanga Live me përfaqësi në Danimarkë. Radio Marimanga transmeton nga Fribourg përmes internetit 24orë. Transmetimet janë te shumëllojshme duke përfshire adhuruesit e te gjitha trevave shqiptare nga gjithë bota.

AlbaRadio

14 Apr 2014

Dëgjo AlbaRadio Live me përfaqësi në Zvicër Dietlikon - Zürich. AlbaRadio transmeton qe nga viti 2005, pjesa më e madhe e dëgjueshmërisë janë bashkatdhetarët që jetojnë në vende të ndryshme te Evropës.

Horoskopi Javor

11 Dec 2013

04.06 deri 10.06.2018

 

horoskopi ditor sot javor dashiDashi
Periudha - 21.03 deri 20.04

Ju duhet ta përdorni gjatë kësaj jave tërheqjen magjike që keni ndaj njerëzve të tjerë. Mundoni që të kaloni mbrëmje të shkëlqyera në shtëpi dhe relaks në shtrat. Shfrytëzojeni në maksimum këtë situatë.

 

 

horoskopi ditor sot javor demiDemi
Periudha - 21.04 deri 21.05

Ju keni tendencën që gjatë kësaj jave të dyshoni në diqka të keqe dhe të mos besoni në asgjë dhe askënd. Shtoni këtu edhe faktin se ju ende jeni në gjendje të keqe emocionale nga një incident që ju ka ndodhur.

 

 

horoskopi ditor sot javor binjaketBinjakët
Periudha - 22.05 deri 21.06

Mardhëniet me parterët gjatë kësaj jave për ju janë bërë mjaft të qarta. Rutina është kthyer dhe kjo mund të jetë shumë e rrezikshme për një mardhënie. Ju duhet që gjatë kësaj jave të planifikoni diqka së bashku dhe ti sjellni partnerit një surprizë në formën e një mbrëmje romantike nga jeta e përditshme.

 

 

horoskopi ditor sot javor gaforrjaGaforrja
Periudha - 22.06 deri 22.07

Për ju është më mirë që të keni durim gjatë kësaj jave. Ashtu sikur nuk e keni pritur, ëndërrat tuaja do të bëhen realitet. Në çështjen e dashurisë shanset janë shumë të mëdha që dëshirat tuaja të realizohen. Shpaketojeni këtë mundësi me të dy duart.

 

 

horoskopi ditor sot javor luaniLuani
Periudha - 23.07 deri 23.08

Ju duhet ti kushtoni më shumë vëmendje gjatë kësaj jave mardhënies tuaj para se ajo të kthehet në rutinë. Ju jeni të etur vërtetë për pasion dhe epsh por ndonjëherë duhet të bëheni më aktiv. Cfarë nëse ju thjeshtë planifikoni një mbrëmje të këndshme për partnerin.

 

 

horoskopi ditor sot javor virgjereshaVirgjëresha
Periudha - 24.08 deri 23.09

Gjatë kësaj jave ju keni tendencën që të mos besoni në asgjë dhe të jeni shumë xheloz. Kjo dëmton lidhjen përshkak se partnerët e humbin besimin dhe për këtë arsye shumë shpejt mund të qojë në probleme. Tregoni besim edhe për veten tuaj.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshorjaPeshorja
Periudha - 24.09 deri 23.10

Pse gjatë kësaj jave të mos keni mëngjesin në shtrat dhe në këtë mënyrë të befasoni partnerin? Kjo do të përmisojë në masë të madhe lidhjen tuaj duke ju sjellë një pasion të ri në mardhënie.

 

 

horoskopi ditor sot javor akrepiAkrepi
Periudha - 24.10 deri 22.11

Ju nuk duhet të besoni në gjëra të paqena dhe jo reale. Besoni në ëndërra por qëndroni me këmbë në tokë. Mos kini shumë shpresa gjatë kësaj jave, por për asnjë moment mos u dekurajoni.

 

 

horoskopi ditor sot javor shigjetariShigjetari
Periudha - 23.11 deri 21.12

Ju jeni duke u shqetësuar pa nevojë. Ju jeni duke menduar se partneri juaj nuk po kujdeset për ju dhe nuk po mendon rreth jush. Por kjo nuk është e vërtetë dhe keni kujdes sepse gjërat e vogla dhe të parëndësishme shpeshë mund të kthehen në gjëra serioze.

 

 

horoskopi ditor sot javor bricjapiBricjapi
Periudha - 22.12 deri 20.01

Ju nuk jeni të favorizuar nga yjet domosdoshmërisht këtë moment. Sidomos Venera duket se ka gjëra të tjera për të bërë në vend se të kujdeset për ju. Por mos u shqetësoni, sepse do ti mbijetoni këto ditë dhe pastaj çdo gjë do të duket mirë përsëri.

 

 

horoskopi ditor sot javor ujoriUjori
Periudha - 21.01 deri 19.02

Gjatë kësaj jave kujdesuni që të mos e stresoni shumë partnerin tuaj. Ndoshta ai thjeshtë po kalon një periudhë të keqe dhe ka nevojë për qetësi. Mos u mërzitni kot me të.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshqitPeshqit
Periudha - 20.02 deri 20.03

Ju gjatë kësaj jave duhet të përdorni të gjitha truket për të kthyer partnerin. Tregoji atij anën tuaj që nuk e ka njohur ende dhe kështu forconi mardhënien tuaj dhe besimin e ndërsjellë. Ju nuk duhet të keni frikë.

Radio Mergimi

16 Oct 2013

Dëgjo Radio Mergimi Live nga Studio Qëndrore Oyonnax në Francë, online transmetim 24 orë me programe të ndryshme. Radio Mergimi një ndër Radiot më të preferuarat në Diasporë.

Radio Tirana

15 Oct 2013

Dëgjo Radio Tirana live nga Shqipëria. Transmetime të temave të ndryshme nga Shqipëria. Radio Tirana transmeton 24 orë dhe është një Radio që transmeton shumë vite më pare.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android