Breaking News
Tornado prek qytetin e Sarandës ?! - Tuesday, 22 July 2014 16:36
Vret gruan, motrën e saj dhe më pas veten - Tuesday, 22 July 2014 14:13
Eneda e gatshme të zhvishet - Tuesday, 22 July 2014 12:11
Pesë karaktere që duhet të largohen - Monday, 21 July 2014 20:59

Në ketë rubrikë me Humor shqip mund të gjeni Video humor nga artistet shqiptare të publikuara në YouTube apo në rrjetet tjera sociale. Shiko Humor Shqip.
video te zgjedhura me humor shqip

Tuesday, Jul 22 2014

Mjeku Matrapaz

Written by Published in Humor Shqip

Si fitojë mjekët tanë, dhe si i marrin të hollat e tyre.

Monday, Jul 21 2014

Tefterin e hajvanatit

Written by Published in Humor Shqip

I nxuri duke e grabitur në oborrin e tij.

Sunday, Jul 20 2014

Huni i gardhit

Written by Published in Humor Shqip

Ata janë në oborr dhe pa pritur ju vjen një fqinj dhe i pyet se qka janë duke bërë.

Saturday, Jul 19 2014

Legeni i plot

Written by Published in Humor Shqip

E pyet hoxhen se ku e ka shallin në kapelë.

Friday, Jul 18 2014

Duhani para iftarit

Written by Published in Humor Shqip

Kur bëhet iftari nuk guxon askush ta thërras babain e tyre.

Thursday, Jul 17 2014

E she një komshi të vet dhe në ndërkoh ulen dhe bisedojnë.

Wednesday, Jul 16 2014

Tradhetia e grues

Written by Published in Humor Shqip

Burri dhe gruaja hynë në dhomë dhe i tregojnë njëri-tjetrit për të ardhmen e tyre.

Tuesday, Jul 15 2014

Paret e babes kthemi

Written by Published in Humor Shqip

Shkon ta kërkoj borgjin e babait.

Page 1 of 56

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Humor Shqip

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës