Breaking News
A do ta zgjidhnit të ju shpëtonte? - Wednesday, 30 July 2014 20:47
Vildanja bëhet 'pis' - Wednesday, 30 July 2014 11:15
Japonezët interpretojnë 'Shotën' (video) - Wednesday, 30 July 2014 11:20
Rita uron Bajramin në shqip - Wednesday, 30 July 2014 11:10

Stupcat Magjia

  • Saturday, Jul 13 2013
  • Written by 
  • Media
  • font size decrease font size increase font size

Stupcat Magjia. Stupcat përsëri, me humroin e tyre.

Pjesa e tretë e këtijë sezoni dhe ende të gjith menxi nuk presin që të dalin edhe pjes të tjera.

Rate this item
(1 Vote)
Published in Humor Shqip

Media

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Humor Shqip

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës