Tigrat - Bukuroshja dhe Bisha

Vlerësoni këtë artikull
(0 vota)

Tigrat e mbrojnë bukuroshen nga bisha.

Se qfarë probleme ju dalin me bishen gjatë mbrojtjes së bukuroshes?

Media

Më shumë në këtë kategori: « Baba e biri MISTER X AGA BABA »

Lini një koment

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet. Kodi HTML nuk lejohet

Artikujt e preferuar Në kete jave

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare