Breaking News
Si tradhëtojnë burrat dhe si gratë - Wednesday, 23 April 2014 19:29
Elvana i këndon dashurisë së parë - Wednesday, 23 April 2014 12:56
Dhurata: “Mas kalit t'madh qohet pluhun” - Wednesday, 23 April 2014 13:06
Atletico Madrit vs Chelsea mbeten pa gola - Wednesday, 23 April 2014 11:09

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës