10minuta lajme shqip blue1
Horoskopi Javor

15.01 deri 21.01.2018

 

horoskopi ditor sot javor dashiDashi
Periudha - 21.03 deri 20.04

Gjatë kësaj jave ju keni nevojë për më shumë bilanc dhe vetpërmbajtje. Për këtë ju gjithashtu duhet të keni mbështetje. Sidomos në kohë të këqija miqtë janë veçanërisht të rëndësishëm dhe ju duhet tu tregoni se ata janë të çmuar për ju.

 

 

horoskopi ditor sot javor demiDemi
Periudha - 21.04 deri 21.05

Ju duhet të kujtoni gjithmonë se një kompliment ose një dhuratë e vogël gjithmonë bën një përshtypje të mirë dhe mbahet mend. Për më vonë, kjo mund të jetë shumë e dobishme dhe ju duhet të siguroni që ndonjëherë të bëni një sakrificë të vogël. Përfitoni nga mundësia për të bërë këtë gjatë kësaj jave.

 

 

horoskopi ditor sot javor binjaketBinjakët
Periudha - 22.05 deri 21.06

Ju duhet që gjatë kësaj jave të bëni diçka të mirë dhe të mos e lëni mjedisin në shtëpi. Për të ruajtur pushtetin dhe çantën duhet të kurseni shpenzimet e panevojshme. Sot gëzoni ambient të këndshëm në shtëpi. Kjo do të ju bëjë të ndiheni mirë.

 

 

horoskopi ditor sot javor gaforrjaGaforrja
Periudha - 22.06 deri 22.07

Ju duhet të keni kujdes që gjatë kësaj jave të dalloni se çfarë është e vërtetë nga ajo çfarë ju bën të friksoheni. Ju duhet të tregoni mirëkuptim për partnerin për xhelozinë dhe akuzat e pabaza. Prandaj ju duhet të mirreni më shumë me fakte dhe jo me imagjinatën tuaj.

 

 

horoskopi ditor sot javor luaniLuani
Periudha - 23.07 deri 23.08

Gjatë kësaj jave ju do të përjetoni një krizë në lidhjen tuaj. Ju duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm, pasi kjo mardhënie mund të përfundojë përshkak dyshimit dhe xhelozisë. Tregohuni të durueshëm dhe merreni situatën në duar.

 

 

horoskopi ditor sot javor virgjereshaVirgjëresha
Periudha - 24.08 deri 23.09

Shfrytëzoni këtë javë për tu takuar me miqtë tuaj të vjetër. Mos mendoni vetëm për partnerin. Nuk është e dëmshme nëse i mungoni vetëm disa orë. Për mardhënien kjo nganjëherë mund të jetë shumë e mirë.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshorjaPeshorja
Periudha - 24.09 deri 23.10

Këtë javë do të jeni të prirur disi më rëndë për të vazhduar lidhjen. Është më mirë për ju që të përshtateni me temperametin e partnerit tuaj dhe me besim të shkoni në duart e tij. Kjo është më e mirë për ju dhe gjithashtu forcon themelet e marrëdhënies tuaj.

 

 

horoskopi ditor sot javor akrepiAkrepi
Periudha - 24.10 deri 22.11

Ju duhet të përfitoni nga pozita e favorshme e yjeve gjatë kësaj jave të cilët do të sjellin për ju shumë befasi. Suksesi është i pashmangshëm dhe asgjë nuk mund të shkoj keq gjatë kësaj jave. Një flirtim mund të kthehet në diqka më serioze.

 

 

horoskopi ditor sot javor shigjetariShigjetari
Periudha - 23.11 deri 21.12

Këtë javë ju duhet të kërkoni më shumë vëmendjen e partnerit. Kaloni një ditë të mrekullueshme së bashku dhe gëzoni dashurinë dhe lumturinë pa menduar për nesër dhe duke mos humbur fare kohë në mendime negative.

 

 

horoskopi ditor sot javor bricjapiBricjapi
Periudha - 22.12 deri 20.01

Kjo javë do të sjellë disa ngatërresa të vogla, të cilat nga pakujdesia mund të bëhen edhe probleme më të mëdha. Ju duhet të tregoheni të zgjuar dhe të durueshëm për ti zgjidhur ato para se të rriten. Është me rëndësi që të bëni hapin e parë.

 

 

horoskopi ditor sot javor ujoriUjori
Periudha - 21.01 deri 19.02

Mundohuni që gjatë kësaj jave ti përkushtoheni më shumë partnerit. Ai ka nevojë për ju. Puna nuk është gjithqka andaj ju duhet të gjeni kohë që ti përkushtoheni familjes dhe partnerit. Do të shihni se kjo ju ka munguar edhe juve.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshqitPeshqit
Periudha - 20.02 deri 20.03

Gjatë kësaj jave jeni shumë të hapur për emocione të reja dhe dashurisë. Kjo është për shkak të rrymave që ju rrethojnë. Sidomos për ju, mundësia është e madhe për të gjetur një partner për jetën. Kjo është një mundësi që ju nuk duhet ta humbasni dhe për këtë arsye nuk duhet të qëndroni vetëm në shtëpi.

Last modified on Monday, 15 January 2018 01:38
Rate this item
(983 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android