Print this page

Horoskopi Javor

24.09 deri 30.09.2018

 

horoskopi ditor sot javor dashiDashi
Periudha - 21.03 deri 20.04

Aktualisht ju i kushtoni shumë vëmendje veprimeve tuaja dhe gjithqka është kthyer në një rutinë tashmë. Ju nuk jeni shumë të shqetësuar si dhe nuk e vini shumë theksin tek emocionet e forta, por ju duhet të mbani mend gjatë kësaj jave se janë pikërisht këto që e mbajnë gjallë një mardhënie.

 

 

horoskopi ditor sot javor demiDemi
Periudha - 21.04 deri 21.05

Ju jeni sikur në qiellin e shtatë dhe lidhja me partnerin shkon si është më së miri. Shijoni gjatë kësaj jave momentet së bashku dhe do të shihni se sa shumë do të përfitojë mardhënia juaj nga kjo.

 

 

horoskopi ditor sot javor binjaketBinjakët
Periudha - 22.05 deri 21.06

Ju duhet të mbani mend se një dhuratë e vogël apo një kompliment gjithmonë lë një përshtypje të mirë. Për më vonë kjo mund të jetë shumë e dobishme dhe për këtë duhet të bëni një sakrificë të vogël. Merreni këtë mundësi gjatë kësaj jave.

 

 

horoskopi ditor sot javor gaforrjaGaforrja
Periudha - 22.06 deri 22.07

Ju keni një oqean me paqartësi. Por ju duhet ti pastroni ato sa më shpejt në mënyrë që të mos shëndrrohen në problem të madh. Mundohuni ti kapërceni edhe në qoftëse është vështirë ju bëjeni hapin e parë.

 

 

horoskopi ditor sot javor luaniLuani
Periudha - 23.07 deri 23.08

Ju gjatë kësaj jave ndjeheni sikur nuk po trajtoheni drejtë dhe jeni lënë anash nga partneri. Por ju duhet të merrni iniciativën dhe të përgadisni partnerit tuaj një suprizë të bukur. Kjo shumë shpejt do të ngjallë një ndjenjë të re në lidhjen tuaj.

 

 

horoskopi ditor sot javor virgjereshaVirgjëresha
Periudha - 24.08 deri 23.09

Në një lidhje gjithmonë ka probleme nga koha në kohë. Por ju duhet të kërkoni bashkëpunimin e partnerit për ti zgjidhur problemet. Prandaj gjatë kësaj jave ndani pak kohë dhe pushoni dhe shikoni nëse mund të arrini kompromis. Ju do të shihni se sa shpejt mund të zgjidhen problemet dhe cdo gjë të kthehet në normalitet.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshorjaPeshorja
Periudha - 24.09 deri 23.10

Ju duhe të mendoni që gjatë kësaj jave ti jepni më shumë kohë partnerit. Ai nuk ankohet por ndihet i lënë anash. Edhe pse ju keni shumë punë, jeta private nuk duhet lënë anash asesi.

 

 

horoskopi ditor sot javor akrepiAkrepi
Periudha - 24.10 deri 22.11

Ju duhet të pranoni se bota nuk është gjithmonë një parajsë. Nga një gjë e vogël gjatë kësaj jave ju e shëndrroni në një dramë të madhe por mos harroni se kjo shkakton nervozë tek njerëzit e tjerë. Sjellja juaj ofron më shumë potencial për mosmarrëveshje.

 

 

horoskopi ditor sot javor shigjetariShigjetari
Periudha - 23.11 deri 21.12

Gjatë kësaj jave ju duhet të largoni mërzinë sepse për këtë aryse ju jeni pa humor dhe në ters. Por kjo nuk duhet të jetë dhe ju vet mund ta ndryshoni këtë shumë. Ju mund të mbështeteni në ndihmën e një miku të mirë.

 

 

horoskopi ditor sot javor bricjapiBricjapi
Periudha - 22.12 deri 20.01

Ju keni tendencën që gjatë kësaj jave të dyshoni në diqka të keqe tek të gjithë dhe të mos besoni në asgjë. Shtoni këtu faktin se ju jeni ende të brishtë shkaku i një incidenti të cuditshëm. Por nuk ka nevojë për panikë pasi sepse asgjë nuk ndodhi dhe gjithqka është mirë.

 

 

horoskopi ditor sot javor ujoriUjori
Periudha - 21.01 deri 19.02

Për të gjithë ju tani është koha të pushoni dhe relaksoheni. Merreni gjatë kësaj jave këtë mundësi dhe shijoni cdo minutë pranë familjes. Ju e keni lënë shumë pasdore në të kaluarën dhe për këtë arsye shihni para dhe përqëndrohuni tek e ardhmja.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshqitPeshqit
Periudha - 20.02 deri 20.03

Ju do të bëni gjithqka gjatë kësaj jave për të plotësuar cdo dëshirë të partnerit. Partneri juaj është shumë me fat por ju nuk duhet të fokusoheni vetëm tek ndjenjat e partnerit por duhet të mendoni gjithqashtu edhe për veten tuaj.

Last modified on Monday, 24 September 2018 00:11
Rate this item
(1007 votes)