10minuta lajme shqip blue1
Tentim vrasje në Prizren

12 Jan 2017

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se viktima mashkull i komunitetit turk ka raportuar se për shkaqe te panjohura është sulmuar nga dy te dyshuar te panjohur ku njeri prej tyre ka shtënë me arme zjarri ne drejtim te tij duke e qëlluar.

Viktima është dërguar ne Spitalin e Prizrenit dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jete. Ne vendin e ngjarjes njësiti policor ka gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë te kalibrit te panjohur. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. /KosovaPress/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android