10minuta lajme shqip blue1
Rrahë dy femra për borxh

12 Jan 2017

Një person është arrestuar në fshati Terpezë e Ulët të Malishevës pasi i njëjti i pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi ka sulmuar fizikisht dy viktimat femra shtetase te Shqipërisë.

Siç njofton policia, viktimat kane pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje./KosovaPress/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android