10minuta lajme shqip blue1
Vodhi mjete elektronike në një shtëpi në Mitrovicë, arrestohet

12 Jan 2017

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin, pasi që i njëjti dyshohet se ka vjedhur disa mjete elektronike në një shtëpi në Mitrovicë.

I njëjti sipas policisë, është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /KosovaPress/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android