10minuta lajme shqip blue1
Sulmohet nga babai dhe vëllai

17 Feb 2017

Një person në Podujevë ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij. 

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit të njëjtit janë liruar në procedurë të rregullt./KosovaPress/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android