10minuta lajme shqip blue1
Vjedhje në një banesë në Prishtinë

17 Feb 2017

Policia njofton se një person, banor i Prishtinës ka njoftuar në Polici se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në banesën e tij dhe prej aty kanë vjedhur stoli ari, para të gatshme etj. 

Njësitet policore i janë përgjigjur rastit dhe janë duke kryer hetime intensive./KosovaPress/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android