10minuta lajme shqip blue1
Kanosje me vdekje për borxhin pesë mijë euro

17 Jul 2017
Një femër e nacionalitetit serb nga Mitrovica e Veriut ka raportuar në Polici se të dyshuarit, serbë, në gjendje të dehur e kanë kanosur atë me vdekje pasi që djali i saj ua ka borxh pesëmijë euro.
 
Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Shumadia” ku të  dyshuarit janë arrestuar dhe intervistuar.
 
 Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, i cili urdhëron që rasti të shkojë në procedurë të rregullt./KosovaPress/
Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android