10minuta lajme shqip blue1
Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 56-vjeçari

12 Oct 2017
Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare.
 
Ka qenë vetë e dëmtuara, V. F., 59 vjeçe që ka kallëzuar Ahmetin në polici se ka tentuar të kryejë me të marrëdhënie seksuale me dhunë. 
Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android