10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Radoo - CubanaSkandal në Mal të Zi! Ministri bën seks në zyrë (video)

27 Mar 2013

Janë hedhur në Youtube disa video xhirimet të skenave të seksit të ministrit malazez Mirosllav Ivanisheviq duke bërë dashuri me një vajzë në zyrën e tij.

Në video pjesët e nxira janë minutat e aktit seksual, por përveq kësaj biseda e zhvilluar është mjaftë vulgare.

Vijesti ishte i pari që raportoi i pari mbi këto dy xhirime të ministrit e njëherit edhe kryetar i Senatit Shtetëror të mbikëqyrjes, ish zv/kryeministër dhe ministër i financave. Ende nuk dihet reagimi i ministrit lidhur me këtë skandal.

Në videon e parë 9 minutëshe nuk do të mund ti shihni skenat e nxehta, por aty vërehet ministri dhe këmbët e vajzës, por mund të dëgjoni bisedën dhe ofshamat. Ndërsa te video e dytë ai shihet duke i vesh rrobat.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android