Breaking News
Pesë karaktere që duhet të largohen - Monday, 21 July 2014 20:59
'Sakatohet' Vesa Luma - Monday, 21 July 2014 10:52
Morena: Falë Zotit shpëtova - Sunday, 20 July 2014 14:59

Skandal në Mal të Zi! Ministri bën seks në zyrë (video)

  • Wednesday, Mar 27 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Janë hedhur në Youtube disa video xhirimet të skenave të seksit të ministrit malazez Mirosllav Ivanisheviq duke bërë dashuri me një vajzë në zyrën e tij.

Në video pjesët e nxira janë minutat e aktit seksual, por përveq kësaj biseda e zhvilluar është mjaftë vulgare.

Vijesti ishte i pari që raportoi i pari mbi këto dy xhirime të ministrit e njëherit edhe kryetar i Senatit Shtetëror të mbikëqyrjes, ish zv/kryeministër dhe ministër i financave. Ende nuk dihet reagimi i ministrit lidhur me këtë skandal.

Në videon e parë 9 minutëshe nuk do të mund ti shihni skenat e nxehta, por aty vërehet ministri dhe këmbët e vajzës, por mund të dëgjoni bisedën dhe ofshamat. Ndërsa te video e dytë ai shihet duke i vesh rrobat.

Rate this item
(0 votes)
Published in Lifestyle

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës