10minuta lajme shqip blue1
7 mënyra se si t’i mbani flokët tuaja (Foto)

16 Jul 2017

Flokët mund të jenë mjaft të vështira për t’u marrë me to ndonjëherë, por për fat të mirë, ka shumë mënyra për të bërë diçka të ndryshme me to. 

Flokët mund të jenë mjaft të vështira për t’u marrë me to ndonjëherë, por për fat të mirë, ka shumë mënyra për të bërë diçka të ndryshme me to.

Ju mund t’i drejtoheni profesionistëve dhe të paguani ndonjë stilist për t’iu ndihmuar.
Por, mund të kurseni kohë dhe para me idetë që KosovaPress ka zgjedhur t’i ndaj për ju.

Në vijim shikoni fotot dhe zgjidhni stilin e flokëve që iu përshtatet më shumë./N.Jakupi/

floket 2 4109

floket 3 8629

floket 4

floket 5 4418

floket 6 4755

floket 7 8690floket 1 2558

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android