10minuta lajme shqip blue1
Çizmet me ngjyra trend këtë vit

11 Aug 2017

Çizmet gjithmonë kanë qenë pjesë e pandashme e dollapit tonë, gjatë vjeshtës dhe dimrit, mirëpo këtë vit shohim që edhe gjatë ditëve të nxehta të verës ato janë mjaft të preferuara për shumë adhuruese të modës. 

Ajo çka ndryshon këtë vit, është se siç duket do t’i ikim paksa tradicionales dhe çizmet me ngjyra të ndezura janë ato të cilat preferohen më shumë kohë.

Shembull kemi Gigi Hadid e cila është parë me një palë çizme të kuqe të lëkurës, dhe dukej për mrekulli.

Stili saj është mjaft inspirues për të gjithë, dhe po shihet që shumë fansa të saj kanë ndjekur shembullin e saj, që pavarësisht temperaturave të nxehta, çizmet me ngjyra të ndezura po bëjnë pjesë në dukjen e tyre.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android