10minuta lajme shqip blue1
Si të rrisni gjinjtë tuaj

29 Dec 2012

Përmirësimi në vendet e duhura janë me të vërtetë një testament për elegancën e një gruaje. Me gra bujare dhe simpatike, Bota është rreth nesh përmes fotove në revista , gazeta, postera , filma etj. 36-24-36 duket si një parakusht për rënë në kategorinë "femrave tërheqëse".Çfarë të bëjnë ato të cilave ju vjenë keq për veten se nuk i kanë të mbushura sa duhet. Kemi një përgjigje.

Ndryshoni dietën tuaj

E lehtë për tu bërë . Ndryshimi i dijetës tuaj ndikon në rritjen e motivimit. Hani shumë fruta, perime jeshile dhe drithëra. Këto do të parandalojnë mbiprodhimin e testosteroneve. Oh! Si të ju tregojmë se zemrat tuaja (gjinjtë) janë të vockla  sepse trupi juaj prodhon më pak  estrogjenit dhe më shumë testosterone? Tani ju e dini se çfarë duhet të bëni për të mbajtur hormonet tuaja të ekuilibruar! hidhu në perimet dhe frutat. Mos harroni të shtoni shumë estrogjene bimore, të tilla si fasule, bizele në dietën tuaj. Këto janë të dendura me estrogjen dhe do të ndikojë në rritjen e indit të gjirit.

Stërvitje

"Ushtrimet janë të lehta, stërvitja është e bukur, ushtrimet janë për të gjithë." Ashtu si njerëzit bëjnë ushtrime që të jenë më të aftë, ka ushtrime që ju ndihmojnë për të transformuar në një bukuri të ndershme.Ju mund t'i bëni disa ushtrime edhe vet në shtëpi me supet tuaja, dhe këtë e përsëritni disa here brenda ditës.

Shtojcat

Mos u shqetësoni, nuk do të ketë asnjë "O Zot! Çfarë të bëj? "Rastet kur ju keni marrë shtojcat për të rritur madhësinë e gjinjve tuaj nuk do të thotë se do t'i bëni konkurrencë Pamelës. Duke marrë  vitaminë shtesë natyrshëm mund të ndihmojë në rritjen e madhësisë së gjinjve tuaj. Nuk po bëjmë shaka. Merrni  vitaminat shtesë së bashku me dietën tuaj çdo ditë. Nëse jeni me fat, ju do të vini re ndryshimet brenda dy javësh.

Pompat e gjirit

Pompat e gjirit janë të njohura si mënyra më e lehtë në rritjen e gjinjëve.Këto kanë bërë që gradualisht të shtrihet  lëkura dhe indet e buta ngapresioni i ushtruar me vakum, duke ndihmuar gjokset tuaja të rriten me kalimin e kohës.Ne mund të themi se kjo metodë është provuar dhe ka dhënë rezultate.

Operacioni

Ju kanë ardhur në maje të hundës të gjitha, ju dëshironi rezultate të menjëhershme? Kjo merr një shumë të madhe të hollash dhe përveq kësaj ju duhet të mendoni të hyni nën brisk vetën nëse keni  provuar çdo gjë.Kirurgu është dera e fundit ku duhet të trokitni./10minuta/

 

 

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android