10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJARita Ora! Foto seksi po, nudo jo

11 Feb 2013

Tregoi para pak ditësh se nuk është e gatshme të pozoj nudo, dhe këtë gjë nuk do ta bëjë pa lejen e prindërve të saj. 

Por të bëjë foto superseksi nuk e ka fare problem. Edhe pse ajo është shprehur se nuk i pëlqen trupi i saj, ajo gëzon linja të mira. Përveq që ka një vokal të admirueshëm, vajzë e çiltër, këngëtarja me prejardhje shqiptare është edhe seksi. Këtë më së miri e dëshmon kjo foto superseksi e saj, e bërë këto kohët e fundit.

Foto 3

I ka ndodhur disa herë që të ekspozojë pjesë intime te trupit të saj siq është gjoksi, por kjo pa dëshirën e saj. Përndryshe, ajo ende nuk ka marrë një ofertë që të pozojë nudo, dhe nëse një gjë e tillë i ofrohet, ajo është shumë skeptike në lidhje me këtë gjë, pasi ajo ka thënë se nuk do të bënte asgjë që do të mërziste familjen e saj./10minuta/

 

--------------------------------------------------- 
Fjalët e Urta  / Proverbs / Sprichwörter
----------------------------------------------------
Praktika e bën të përsosur.
Practice makes perfect.
Übung macht den Meister.
Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android