Rita Ora! Foto seksi po, nudo jo

  • Monday, Feb 11 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Tregoi para pak ditësh se nuk është e gatshme të pozoj nudo, dhe këtë gjë nuk do ta bëjë pa lejen e prindërve të saj. 

Por të bëjë foto superseksi nuk e ka fare problem. Edhe pse ajo është shprehur se nuk i pëlqen trupi i saj, ajo gëzon linja të mira. Përveq që ka një vokal të admirueshëm, vajzë e çiltër, këngëtarja me prejardhje shqiptare është edhe seksi. Këtë më së miri e dëshmon kjo foto superseksi e saj, e bërë këto kohët e fundit.

Foto 3

I ka ndodhur disa herë që të ekspozojë pjesë intime te trupit të saj siq është gjoksi, por kjo pa dëshirën e saj. Përndryshe, ajo ende nuk ka marrë një ofertë që të pozojë nudo, dhe nëse një gjë e tillë i ofrohet, ajo është shumë skeptike në lidhje me këtë gjë, pasi ajo ka thënë se nuk do të bënte asgjë që do të mërziste familjen e saj./10minuta/

 

--------------------------------------------------- 
Fjalët e Urta  / Proverbs / Sprichwörter
----------------------------------------------------
Praktika e bën të përsosur.
Practice makes perfect.
Übung macht den Meister.
Rate this item
(0 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës