Breaking News

Sekreti i Elenës , rritja e gjoksit brenda BB6?

  • Wednesday, Feb 27 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Është konkurentja më e re në moshë në shtëpinë më të madhe dhe më të vëzhguar në Shqipëri BB6.

Të gjithë konkurentët mbajnë nga një sekret, të cilat duhet të zbulohen nga konkurentët e tjerë. Këto sekrete janë prej më të çuditshmeve, por sipas Vip, bukuroshja Elena duket se e ka si sekret rritjen e gjoksit. Vajza njihet si modele e pasarelave, dhe për të kompletuar edhe më shumë dukjen e saj, ajo ka vendosur që ta rris gjoksin. Se a do të ndodhë një e tillë brenda shtëpisë, mbetet të shihet në ditët dhe muajt në vazhdim. Përndryshe, tashmë banorët vetëm kanë filluar të ambientohen dhe të formojnë grupet, edhe simpatikja Elena është përshtatur mjaftë mirë, meqë përshkak të pamjes, meshkujt janë të dhënë pas saj./10minuta/

EleneBB6

Rate this item
(0 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës