Sekreti i Elenës , rritja e gjoksit brenda BB6?

Vlerësoni këtë artikull
(0 vota)

Është konkurentja më e re në moshë në shtëpinë më të madhe dhe më të vëzhguar në Shqipëri BB6.

Të gjithë konkurentët mbajnë nga një sekret, të cilat duhet të zbulohen nga konkurentët e tjerë. Këto sekrete janë prej më të çuditshmeve, por sipas Vip, bukuroshja Elena duket se e ka si sekret rritjen e gjoksit. Vajza njihet si modele e pasarelave, dhe për të kompletuar edhe më shumë dukjen e saj, ajo ka vendosur që ta rris gjoksin. Se a do të ndodhë një e tillë brenda shtëpisë, mbetet të shihet në ditët dhe muajt në vazhdim. Përndryshe, tashmë banorët vetëm kanë filluar të ambientohen dhe të formojnë grupet, edhe simpatikja Elena është përshtatur mjaftë mirë, meqë përshkak të pamjes, meshkujt janë të dhënë pas saj./10minuta/

EleneBB6

Modifikuar për herë te fundit më e Mërkurë, 27 Shkurt 2013 15:19

Lini një koment

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet. Kodi HTML nuk lejohet

Artikujt e preferuar Në kete jave

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare