10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJAAlban Skenderaj me këngë të re

05 Apr 2013

Alban Skenderaj është në përfundim të këngës së tij më të re, dhe së shpejti adhuruesit e tij do të kenë mundësi ta dëgjojnë.

Në rrejtin social facebook Albani ka postuar këtë foto me mbishkrimin sipër 'Ne studio duke perfunduar kengen e re...Edhe pak dite kane mbetur :)', ku tregon se shumë shpejti do të lansohet kënga e tij më e re. Detaje tjera nuk ka zbuluar këngëtari duke i lënë befasi pëer fansat dhe publikun, por ajo çfarë mund të themi është se sigurisht kënga do të jetë një këngë e mrekullueshme, siq di vetëm Albani t'i bëjë./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android