BB! Anaidi dhe Joana bëjnë seks

  • Monday, Apr 22 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Janë dy banorët më të përfolur të shtëpisë, të cilët së bashku ndajnë edhe shtratin gati një muaj. 

Anaidi dhe Joana, edhe pse deri më tani nuk kanë shprehur asgjë publike, si duket nuk kanë mundur ta mbajnë më veten nga tërheqja që kanë mes vete. Në një video që është postuar në youtube, në mes çiftit duket se kanë shpërthyer shkëndija intimiteti, duke kryer edhe mardhënie seksuale. Por kjo video është larguar menjëherë nga produksioni i Top Channel.

Ajo çfarë dihet me siguri është se ata që e përcjellin natën këtë reality show, kanë mundësinë të shohin vërtetë skena të nxehta të tyre./10minuta/

Rate this item
(0 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës