10minuta lajme shqip blue1
BB! Anaidi dhe Joana bëjnë seks

22 Apr 2013

Janë dy banorët më të përfolur të shtëpisë, të cilët së bashku ndajnë edhe shtratin gati një muaj. 

Anaidi dhe Joana, edhe pse deri më tani nuk kanë shprehur asgjë publike, si duket nuk kanë mundur ta mbajnë më veten nga tërheqja që kanë mes vete. Në një video që është postuar në youtube, në mes çiftit duket se kanë shpërthyer shkëndija intimiteti, duke kryer edhe mardhënie seksuale. Por kjo video është larguar menjëherë nga produksioni i Top Channel.

Ajo çfarë dihet me siguri është se ata që e përcjellin natën këtë reality show, kanë mundësinë të shohin vërtetë skena të nxehta të tyre./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android