10minuta lajme shqip blue1
Gena dhe Flori lansojnë 'Jo vetëm fjalë' (video)

26 Apr 2013

Këngëtarët e njohur Gena dhe Flori kanë lansuar sot në youtube bashkëpunimin e tyre të ri 'Jo vetëm fjalë' të realizuar me videoklip.

Kënga është ritmike, duke ju përshtatë stinës së verës, dhe pritet të bëhet një hit i madhë. Përndryshe, Gena dhe Flori njihen si dy prej këngëtarëve më të pëlqyer dhe më të kërkuar./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android