Breaking News
Ledri, “mallë” për Dafinën - Thursday, 17 April 2014 11:46
Shokohet Neki Emra: Nuk jam fejuar - Thursday, 17 April 2014 11:24
Vlora i'a plas vajit (video) - Wednesday, 16 April 2014 14:20

BB! Joana kërkon test shtatëzanie

  • Saturday, Apr 27 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Joana ka disa ditë që nuk është ndjerë mirë, ka dhimbje barku, dhe se mund të jetë shtatëzënë.

Ka qenë e ditur se produksioni është përkujdesur edhe për këtë, duke vendosur prezervativët në shtëpi. Mardhëniet seksuale në mes çifteve janë realitet dhe tashmë ato kanë filluar edhe në këtë edicion. Sipas burimeve të produksionit, Joana ka kërkuar një test shtatëzanie. Ajo është shprehur se ka dhimbje barku dhe marrje mendësh. Edhe mund të ndodhë..ku i dihet!./10minuta/

Rate this item
(0 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës