10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJABB! Joana kërkon test shtatëzanie

27 Apr 2013

Joana ka disa ditë që nuk është ndjerë mirë, ka dhimbje barku, dhe se mund të jetë shtatëzënë.

Ka qenë e ditur se produksioni është përkujdesur edhe për këtë, duke vendosur prezervativët në shtëpi. Mardhëniet seksuale në mes çifteve janë realitet dhe tashmë ato kanë filluar edhe në këtë edicion. Sipas burimeve të produksionit, Joana ka kërkuar një test shtatëzanie. Ajo është shprehur se ka dhimbje barku dhe marrje mendësh. Edhe mund të ndodhë..ku i dihet!./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android