10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJARikja rrëfen se është shumë xheloze për të dashurin

07 May 2013

Pas disa ditësh qëndrimi në shtëpinë e Big Brother, Rikja vendos të rrëfejë për lidhjen dhe të dashurin jashtë.

Ajo tregon se e do shumë dhe se është shumë xheloze për ta, mbase ka shumë situata kur e kujton dhe ndihet shumë keq, pasi i mungon dhe e do shumë. Ajo i shpreh një ide Elonës, duke kërkuar në këtë mënyrë edhe një mendim të sajin. “Dua të shkruaj në një çarçaf “të dua” për të dashurin tim”, thotë Rikja, ndërsa vazhdon të flasë për të me shumë emocion e duke shprehur shumë ndjenjë.

Rikja tregon se një ndër arsyet e futjes në BB është që të kuptonte nëse e donte vërtet aq shumë apo jo dhe se largësia mund ta bënte të reflektonte. Ajo thotë se qëndrimi në Big Brother e ka bindur edhe më shumë dhe e ka bërë të kuptojë se e do me të vërtetë.

Më pas vazhdon rrëfimin Unë kam kaluar një jetë të vështirë në familjen time, jam detyruar të punoj që 13 vjeç, por njohja me Lukën më ndryshoi jetën. Nëse unë sot dukem si e përkëdhelur, është se më ka llastuar ai. ” Më pas, Rikja tregon se është xheloze e sëmurë për Lukën dhe ideja që ai mund të ishte afër një femre tjetër, e çmend, shkruan Panorama.

Rikja ka frikë nëse do ta gjejë kur të dalë nga Big Brother, por thotë se nuk mund të jetojë dot pa të dhe se i dashuri i saj është shumë i rëndësishëm në jetën e saj./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android