Breaking News
A do ta zgjidhnit të ju shpëtonte? - Wednesday, 30 July 2014 20:47
Vildanja bëhet 'pis' - Wednesday, 30 July 2014 11:15
Japonezët interpretojnë 'Shotën' (video) - Wednesday, 30 July 2014 11:20
Rita uron Bajramin në shqip - Wednesday, 30 July 2014 11:10

Rikja rrëfen se është shumë xheloze për të dashurin

  • Tuesday, May 07 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Pas disa ditësh qëndrimi në shtëpinë e Big Brother, Rikja vendos të rrëfejë për lidhjen dhe të dashurin jashtë.

Ajo tregon se e do shumë dhe se është shumë xheloze për ta, mbase ka shumë situata kur e kujton dhe ndihet shumë keq, pasi i mungon dhe e do shumë. Ajo i shpreh një ide Elonës, duke kërkuar në këtë mënyrë edhe një mendim të sajin. “Dua të shkruaj në një çarçaf “të dua” për të dashurin tim”, thotë Rikja, ndërsa vazhdon të flasë për të me shumë emocion e duke shprehur shumë ndjenjë.

Rikja tregon se një ndër arsyet e futjes në BB është që të kuptonte nëse e donte vërtet aq shumë apo jo dhe se largësia mund ta bënte të reflektonte. Ajo thotë se qëndrimi në Big Brother e ka bindur edhe më shumë dhe e ka bërë të kuptojë se e do me të vërtetë.

Më pas vazhdon rrëfimin Unë kam kaluar një jetë të vështirë në familjen time, jam detyruar të punoj që 13 vjeç, por njohja me Lukën më ndryshoi jetën. Nëse unë sot dukem si e përkëdhelur, është se më ka llastuar ai. ” Më pas, Rikja tregon se është xheloze e sëmurë për Lukën dhe ideja që ai mund të ishte afër një femre tjetër, e çmend, shkruan Panorama.

Rikja ka frikë nëse do ta gjejë kur të dalë nga Big Brother, por thotë se nuk mund të jetojë dot pa të dhe se i dashuri i saj është shumë i rëndësishëm në jetën e saj./10minuta/

Rate this item
(0 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës