10minuta lajme shqip blue1
Fotot 'hot' të Adelina Tahirit në tualet (foto)

12 May 2013

Ndonëse jemi mësuar ta shohim si një vajzë të mirë, të urtë, pa skandale, por si duket nuk qenka kështu.

Në disa foto që janë shfaqur në internet, këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri shihet duke bërë foto e veshur me intimo dhe gati topless.

Këto janë imazhet më të reja të saj. Thuhet se fotot janë publikuar nga ish-i dashuri i këngëtarës dhe se ato janë realizuar në shtëpinë e Adelinës... Pasi bëmë një investigim të vogël, edhe neve na rezultoi kështu, shkruan Albz.

Përndryshe, Adelina posedon një trup seksi që mundohet ta mbajë sa më shumë në formë përmes regjimit në ushqim dhe palestrës. E kësaj here, ajo ka dashur që të na tregojë për nga afër rezultatet e një pune kaq të lodhshme. Të shohim nëse ajo do të deklarojë diqka në lidhje me këto foto./10minuta/

 Adelina Tahiriseksi
Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android