10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJABig Mama sjell klipin 'Ku mbeti dashuria' (video)

01 Jun 2013

Big Mama sapo ka lansuar në kanalin youtube klipin më të ri të këngës 'Ku mbeti dashuria'.

Tematika e këngës 'Ku mbeti dashuria' trajton një temë dashurie për ndarjet mes dy të dashuruarve. Ndërsa realizimi i klipit e zbut paksa tekstin, pasi ai vjen në formë komike. Musafire në klip përkrah Bigut është edhe aktorja Flutura Basha. 

Muzikën dhe tekstin e këngës e ka bërë Vig Popa, me gitar Astrit Stafa, ndërsa video është produkt i Entermedias./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android