Tuna!“Zogu ma i mirë prej kejtve”

  • Sunday, Jun 16 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Çifti Tuna dhe Cozman së shpejti do të lansojnë klipin e këngës së re “Tuna Loves Cozzy”.

Audio e këngës tashmë është lansuar në youtube, dhe së shpejti pritet të publikohet edhe video e këngës. Ndonëse Tuna i shtoi edhe më shumë famë vetes me “zogun”, ajo vazhdon ta përdor nëpër tekste dhe perfirmansat e saj. 

Bilez ajo e ka shpallur “zogun” e saj si “zogu ma i mirë prej kejtve”, në refrenin e këngës së re. 

Ky është bashkëpunimi i dytë i tyre, por kësaj radhe më i veçantë, pasi ata vijnë si një çift./10minuta/

Rate this item
(0 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës