10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJATuna!“Zogu ma i mirë prej kejtve”

16 Jun 2013

Çifti Tuna dhe Cozman së shpejti do të lansojnë klipin e këngës së re “Tuna Loves Cozzy”.

Audio e këngës tashmë është lansuar në youtube, dhe së shpejti pritet të publikohet edhe video e këngës. Ndonëse Tuna i shtoi edhe më shumë famë vetes me “zogun”, ajo vazhdon ta përdor nëpër tekste dhe perfirmansat e saj. 

Bilez ajo e ka shpallur “zogun” e saj si “zogu ma i mirë prej kejtve”, në refrenin e këngës së re. 

Ky është bashkëpunimi i dytë i tyre, por kësaj radhe më i veçantë, pasi ata vijnë si një çift./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android