10minuta lajme shqip blue1
Gjejeni cila është nëna nga këto tri bukuroshe seksi

09 Jan 2017

Disa fotografi të tri bukurosheve që janë publikuar kanë çmendur rrjetet sociale.

Pyetja është nëse mund të dalloni se cila prej tyre është nëna e dy vajzave?

Tamika Wardell, 45 vjeçe, nga Australia është nëna e dy vajzave 21 dhe 19 vjeçe, por edhe pse ka pothuajse gjysmën e moshës së tyre, rrëfen se shpesh kur dalin të tria, e ngatërrojnë për motrën e vajzave.

Po ju mund ta gjeni se cila është nëna nga këto tri bukuroshe seksi?./10minuta/

seksi

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android