10minuta lajme shqip blue1
Ja ku e puthë Roberti Norën (FOTO)

09 Jan 2017

Nora dhe Roberti padyshim janë çifti më simpatik i estradës.

Çdo veprim i tyre zgjon kurreshtjen e publikut për të mësuar më shumë.

Edhe pse dyshja tani janë prindër dhe një pjesë të madhe të kohës i'a kushtojnë vajzës së tyre Renees, Nora dhe Roberti mundohen që të shijojnë ende romancën e tyre me plot pasion.

Në foton më poshtë sjellim vendin ku Roberti parapëlqen të puthë Norën, dhe ai është balli./10minuta/

roberti nora

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android