10minuta lajme shqip blue1
Noizy jo i fejuar, por është i martuar (FOTO)

09 Jan 2017

Pas lejmeve të shumta se reperi i njohur Noizy së bashku me familjen e tij kishin shkuar në Londër për tu fejuar me një femër, reagon ai.

Në një foto në Snapchat Noizy tregon se është i maruar me shumë ngjyrëshet apo ndryshe me monedhat 500 euroshe.

Ndryshe, reperi është shumë i pëlqyer dhe kërkuar nga publiku./10minuta/

noizy snap

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android