10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJAFlori ft KAOS vijnë me “Lule Lule” (video)

06 Jul 2013

Kantautori nga Shqipëria Flori Mumajesi dhe grupi KAOS, kanë publikuar videon më të re “Lule Lule”. Kënga është verore, me një tekst interesant dhe me një klip plot ngjyra.

Promovimi i këngës dhe klipit u bë mbrëmë tek emisioni ''Zonë e Lirë'', ndërsa kënga dhe klipi janë punuar nga Produksioni ThreeDots. “Lule Lule” pritet të na shoqëroj gjatë gjithë verës në pishina, klube pasi është shumë ritmike dhe e përshtatshme për të kërcyer./10minuta/

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android