10minuta lajme shqip blue1
Ja si është dukur Andrra Destani para operacioneve? (Foto)

09 Jan 2017

Andrra Destani bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha është mjaft e diskutuar në mediat rozë. 

Andrra është një femër shumë e bukur dhe si e tillë natyrisht që këto poza e përbejnë lajm.

Por një foto së fundmi është duke qarkulluar në rrjetet sociale ku ajo duket me ndryshe dhe se nuk ka qen e bukur siç është tash.

Është e mjaftueshme të krahasohen fotografit e saj para dhe tash dhe shihet qartë dallimi në mes të dy fotove./10minuta/

andrra destani para operacioneve

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android