10minuta lajme shqip blue1
Landi e shijon borën kështu (FOTO)

12 Jan 2017

Edhe VIP-at duket se e kanë shijuar në maksimum ardhjen e borës.

Landi i grupi West Side Family ka postuar këtë fotografi i shtrirë në borë.

Edhe në foto shihet fytyra e tij e buzëqeshur sikur të ishte fëmijë dhe komentet që ai ka marrë janë të shumta./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android