10minuta lajme shqip blue1
Bleona shanë me 'rob shpie' (FOTO)

12 Jan 2017

Një status nga një account i rrejshëm në emër të Bleona Qeretit e ka nervozuar jo pak këtë të fundit.

Këngëtarja ka reaguar përmes këtij postimi kur autorit të këtij statusi të rrejshëm i shanë të gjithë 'robt e shpisë;.

Më poshtë keni reagimin e saj të plotë./10minuta/

bleona postim

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android