10minuta lajme shqip blue1
Liberta ngritë temperaturat me këtë foto 'hot' dhe seksi (FOTO)

12 Jan 2017

Këto temperatura të ulëta, prezentuesja e Prive, Liberta Spahiu është kujdesur që t'i ngre për disa gradë celsius.

Në një foto që ka postuar në Instagram, ajo ka lënë pa tekst miqtë dhe ndjekësit e saj të shumtë.

E veshur me një palë bikini seksi teksa del nga pishina, Libi tregon fundshpinën 'hot' dhe bombastike./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android