10minuta lajme shqip blue1
Reperi kosovar: Lirojeni Gjeneralin tonë (FOTO)

12 Jan 2017

Sot do të merret vendimi për kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj i cili u arrestua ditë më parë në Paris të Francës.

Reperi i njohur, Lyrical Son është vënë në mbështetje të tij dhe përmes këtij postimi ka kërkuar lirimin e gjeneralit tonë.

Mes tjerash reperi në postim shkruan: “la karriken e Kryeministrit, per tju treguar sa faqebardhe e sa te drejte ishim..!!!”./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android