10minuta lajme shqip blue1
Edhe Mozzik kërkon lirimin e Ramushit (FOTO)

12 Jan 2017

Përpos artistëve të tjerë të cilët e kanë mbështetur liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj edhe reperi Mozzik ka kërkuar lirimin e tij.

Ai përmes këtij postimi në Instagram ka kërkuar që të lirohet 'Ushtari i Lirisë'./10minuta/

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android