10minuta lajme shqip blue1
Leonora e dashuruar, merrë lule për Shën Valentin (FOTO)

14 Feb 2017

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është e dashuruar. Por kush është i dashuri i saj? Nuk e dimë ende.

Mikja e saj ka postuar një foto në Snapchat, ku shfaqet Leonora duke marrë dhuratë një tufë lulesh.

Mbishkrimi i fotos është 'E dashuruar e dashuruar'.

Edhe ju ashtu sikurse ne jeni kurioz të dini se kush është mashkulli fatlum që i ka marrë zemrën të bukurës Leonorë./10minuta/

leonora jakup

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android