10minuta lajme shqip blue1
Premierë: Robert Berisha publikon 'Të dua' (VIDEO)

14 Feb 2017

Robert Berisha ka publikuar këngën e tij më të re.

Sot në ditën e Shën Valentinit, në ditën e të dashuruarve, ai ka sjellë këngën me titull 'Të dua'.

Për të gjithë të dashuruarit kënga është në dispozicion në kanalin youtube.

Roberti këtë vjen më ndryshe se në këngët e para debutuese që ka publikuar./10minuta/

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android