10minuta lajme shqip blue1
Ja si duket Era Istrefi në klipin e ri (FOTO)

15 Feb 2017

Era Istrefi këngëtarja e cila bëri boom gjithandej në botë me këngën e saj ’’Bon Bon‘’ tani po përgadit boom-in e radhës.

Era dje publikoi një foto nga skena e xhirimit ku dhe njëkohësisht paralajmëroi publikimin e videoklipit të saj i cili do të ndodh me 24 shkurt 2017.

Nga fotoja kuptojmë se ajo përsëri do të duket tejet e vecantë dhe me plot shije ndërkaq sa i përket këngës do të shohim se a do të bëhët hit apo jo./10minuta.com

Eraistrefibslsad

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android