10minuta lajme shqip blue1
Oki uron kështu për ditëlindjen e 9-të të Pavarësisë

17 Feb 2017

Nuk ka se si të mungojë urimi i aktorit të njohur Fatmir Spahiu për përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës.

“Veç Kosova dhe kurgjo tjetër!

Gëzuar ditëlindjen o syni jem!”,ka qenë urimi i aktorit.

Ndryshe, Fatmir Spahiu njihet për rolet e tij të shumta në seriale, të cilat pëlqehen shumë nga publiku./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android