10minuta lajme shqip blue1
Bes Kallaku nuk e harron Kosovën (Foto)

17 Feb 2017

Komediani nga Shqipëria Bes Kallaku nuk e harroi Kosovën në këtë ditë historike për shqiptarët e Kosovës. 

Kallaku ka postuar një foto mjaftë kreative në rrjetin social Instagram, njofton KosovaPress.

Më poshtë mund ta shikoni foton:

bes kallaku nuk e harron kosoven

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android