10minuta lajme shqip blue1
Diellza Kolgeci i uron Kosovës që të kthjellet (Foto)

17 Feb 2017

Diellza Kolgeci bukuroshja shqiptare nuk e harron Kosovës në vjetorin e 9 të pavarësisë. 

Kolgeci ka postuar një foto në rrjetin social Instagram me veshje tradicionale dhe i ka shtuar një përshkrim mjaftë interesant, njofton KosovaPress.

“Une bija jote KOSOVE, uroj te rritesh, zhvillohesh, lumturohesh, kfjellesh, zgjohesh... Te kesh arsye te jesh krenare,P.S veshja qe ma dridh zemren”, tha bukuroshja Kolgeci.

diellza kolgeci i uron kosoves qe te kthjellet

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android