10minuta lajme shqip blue1
Ja për çfarë rrezikon jetën Andrra Destani (Foto)

17 Feb 2017

Bukuroshja simpatike Andrra Destani bashkshortja e Sinan Hoxha ka shtuar aktivitetin e saj në rrjete sociale. 

Çifti ka disa dit që është duke qëndruar në Greqi, dhe nga atje kohe pas kohe publikojnë foto të ndryshme.

Andrra në foton e fundit është paraqitur me shumë stil, por siç mund të vëreni ajo ka rrezikuar jetën e saj për të realizuar një foto të tillë./10minuta/

andrra rrezikon jeten

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android