10minuta lajme shqip blue1
Era Istrefi uron me këtë foto përvjetorin e Pavarësisë

17 Feb 2017

Ndryshe nga artistët e tjerë, këngëtarja e famshme Era Istrefi ka zgjedhur një foto më karakteristike për të uruar 9 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Në rrjetin social Instagram Era ka postuar këtë foto duke shkruar 'Sorry this pic is so childish but I cant help it.. Happy birthday Kosovë ??? We love you ? #9vjetshtet'./10minuta/

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android