10minuta lajme shqip blue1
Ja si e quan Kosovën Noizy (FOTO)

17 Feb 2017

Nuk ka se si të mungonte një foto nga reperi i njohur Noizy.

Ai ka postuar një foto në Instagram, duke i lënë një mbishkrim interesant.

'Gezuar pavarsine Lali Vogel ❤', ka shkruar Noizy përbri kësaj fotografie./10minuta/

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android