10minuta lajme shqip blue1
Momente romantike Egzona dhe Albatriti (Foto)

17 Feb 2017

Çifti i njohur Egzona dhe Albatriti janë duke e shijuar mjaft mirë martesën e tyre, por edhe pritjen e fëmijës së parë. 

Dyshja së fundmi shihen në një dark së bashku dhe duken shumë bukur pranë njëri tjetrit.

Është Egzona ajo e cila ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram./10minuta/

egzona dhe albatriti momente romantike

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android