10minuta lajme shqip blue1
Learta nusja e Shyhretes shkëlqen në foton e fundit (Foto)

17 Feb 2017

Learta Jakupi nusja e Shyhrete Behlulit ka një pamje të mrekullueshme. 

Të gjitha foto që ajo i publikon në rrjete sociale, pothuajse në gjithat shfaqet shumë bukur dhe me plot stil.

Njëjtë ka ndodhur edhe me ketë të fundit të cilën ka publikuar në profilin e saj në Instagram, ku duket thjeshtë dhe se ka vendosur pak grim, që e bënë të duket mjaft simpatike./10minuta/

learta shkeqen ne foton e fundit

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android